Main » Ad Board » Свет

Нова победа Лејкерса
16-Јан-2013, 9:16:09

Лејкерсе су предводили Двајт Хауард са 31 поеном и 16 скокова, и Коби Брајант са такође 31 поеном.

Мета Ворлд Пис постигао је 12 поена за тим из Лос Андјелеса, који у следећој утакмици гостује код шампиона Мајамија.

Милвоки је предводио Монта Елис са 17 поена.

Клиперсе је до победе предводио Џамал Крофорд са 30 поена, а екипа је играла добро упркос изостанку Пола. Гостујући тим је предност стекао у последњој четвртини, а онда је Крофорд постигао 12 узастопних поена, наспрам седам противника, почетком последње деонице и повећао разлику на недостижних 20 поена.

Полу је повређено колено и ово му је други меч који пропушта.

Хјустону је ово био четврти узастопни пораз, што им је најгора серија ове сезоне. Најефикаснији у тиму из Тексаса био је Џејмс Харден са 23 поена.

Индијана је у гостима победила Шарлот са 103:76 и тако домаћину нанела 13. узастопни пораз код куће.

Најефикаснији играч у победничком тиму био је Рој Хиберт са 18 поена. Он је, међутим, остао без 500 долара после утакмице, јер је у последњим минутима меча рекао играчима Пејсерса који су остали на терену да ће им дати по 100 долара ако задрже Шарлот испод 80 поена, што су и урадили.

"Ја сам човек од речи. Хиберти увек плаћају своје дугове...Идем да нађем банкомат", рекао је Хиберт после меча.