Main » Ad Board » Свет

Сосиједад срушио Барсу
18-Јан-2013, 9:19:17

Фудбалери Барселоне данас су доживели први пораз у сезони, иако су имали предност од 2:0. На крају, Сосиједад је славио са 3:2 и искористио предност играча више.

Каталонски клуб дошао је у вођство у седмом минуту, а стрелац је био Лионел Меси, док је предност удвостручио Педро у 25. Гонсало Кастро смањио је предност Барселоне у 41. минуту и тако свој клуб одвео на полувреме са голом заостатка.

Барселона је од 56. минута играла са играчем мање, пошто је Ђерард Пике зарадио други жути картон. У 63. минуту Сосиједад је дошао до изједначења, а аутогол постигао је Хавијер Маскерано.

Барселона је пала у последњем минуту утакмице, а гол и изненађујућу победу Сосиједаду донео је Иманол Агиретиксе.

Рајо Ваљекано је у гостима доживео пораз након четири везана тријумфа и тако знатно умањио шансе да се наредне сезоне такмичи у Европи. Гранада је дошла до предности у 26. минуту аутоголом Ђорди Амата, док је коначан резултат поставио Ресио у 80. минуту.

Барселона је и даље прва у лиги са 55 бодова, а прати је Атлетико Мадрид са 44, који ће сутра имати шансу да смањи заостатак, док је Реал Мадрид трећи са 37 бодова.

Added by: Shone |
Views: 423 | Rating: 0.0/0