Main » Articles » Спорт » Атлетика

Entries in category: 5
Shown entries: 1-5

Sort by: Date · Name · Rating · Comments · Views
Највећи успех наше атлетике на дворанским првенствима. Атлетичар из Србије Асмир Колашинац је освојио златну медаљу у бацању кугле на Европском дворанском првенству у Гетеборгу. Други је Алић из БиХ, а бронза је припала Чеху Прашилу. Честитке премијера Дачића и министарке Марић.
Атлетика | Прегледа: 806 | Додао: Shone | Датум: 02-Март-2013 | Коментара (0)

На митингу у Нортхаузену Асмир Колашинац освојио пето место у бацању кугле. Колашинац се такмичио са 10 најбољих бацача кугле на свету и остварио резултат - 19,57 метара.
Атлетика | Прегледа: 498 | Додао: Shone | Датум: 19-Јан-2013 | Коментара (0)

Нови велики успех српској атлетици донела је Амела Терзић која је постала европска јуниорска шампионка у кросу. Сјајна новопазарска атлетичарка је деоницу од 4.000 метара претрчала за 13 минута и 29 секунди, остваривши у последњих 600 метара убедљиву предност над прошлогодишњем шампионком Емелијом Горецком из Велике Британије.

Атлетика | Прегледа: 464 | Додао: Shone | Датум: 10-Дец-2012

Амела Терзић победила је на Новогодишњој трци у Аустрији ставивши тачку на сјајну годину иза ње. Треће место на трци у Појербаху заузела је Соња Столић.
Атлетика | Прегледа: 436 | Додао: Shone | Датум: 30-Дец-2012 | Коментара (0)

Атлетичарка Србије Марина Мунћан обезбедила је пласман на Олимпијске игре у Лондону пошто је на 1500м на митингу у Њујорку истрчала Б олимпијску норму.Мућанова је трку истрчала за 4:08.39минута.

Атлетика | Прегледа: 446 | Додао: Shone | Датум: 28-Jун-2012