Main » Articles » Спорт » Зимски спортови

Entries in category: 4
Shown entries: 1-4

Sort by: Date · Name · Rating · Comments · Views
Најбоља српска скијашица Невена Игњатовић дебитоваће ове сезоне у Светском купу, пошто је у петак и суботу очекују наступи у слалому и велеслалому у аустријском Земерингу.
Зимски спортови | Прегледа: 438 | Додао: Shone | Датум: 27-Дец-2012 | Коментара (0)

Најбоља српска скијашица Невена Игњатовић дошла је до првог тријумфа ове сезоне, пошто је славила на другом слалому у француском Марибелу. Мање од 24 сата пошто је на тој стази била шеста, Игњатовићева је сјајним скијањем у обе вожње остварила најбољи резултат ове сезоне.

Најбоља српска скијашица Невена Игњатовић освојила је прве бодова ове сезоне у Европа купу, пошто је у другом слалому у шведском Вемдалену освојила 25. место. Игњатовићева је на првој трци остала без пласмана и бодова, јер је проклизала у првој вожњи пред циљем.
Зимски спортови | Прегледа: 456 | Додао: Shone | Датум: 27-Нов-2012

Најбоља српска скијасица Невена Игњатовић заузела је друго место на ФИС трци у велеслалому у аустрјском Марија Алму. То је најбољи пласман наше скијашице ове сезоне на међународној сцени. Захваљујући другом месту, Игњатовићева је освојила првих 17 бодова у велеслалому ове сезоне.
Зимски спортови | Прегледа: 450 | Додао: Shone | Датум: 17-Јан-2013 | Коментара (0)