Entries in category: 61
Shown entries: 41-50
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 »

Sort by: Date · Name · Rating · Comments · Views
Новак Ђоковић освојио је други поен за селекцију Србије на Хофман купу победом над Италијаном Сепијем од 2:0.

Тенис | Прегледа: 346 | Додао: Shone | Датум: 31-Дец-2012 | Коментара (0)

Ана Ивановић победила Франческу Скјавоне са 2:0 и тако Србији донела вођство против селекције Италије на Хопман купу.
Тенис | Прегледа: 327 | Додао: Shone | Датум: 31-Дец-2012 | Коментара (0)

Најбољи тенисер свијета Новак Ђоковић другу годину заредом освојио је егзибициони турнир у Абу Дабију, пошто је данас у финалу послије два и по сата игре савладао Шпанца Николаса Алмагра са 6:7 (4:7), 6:3, 6:4.
Тенис | Прегледа: 393 | Додао: Shone | Датум: 29-Дец-2012 | Коментара (0)

Јанко Типсаревић изгубио је од Шпанца Давида Ферера са 2:0, по сетовима 7:6, 6:2, у мечу за треће место на егзибиционом турниру у Абу Дабију.
Тенис | Прегледа: 292 | Додао: Shone | Датум: 29-Дец-2012 | Коментара (0)

Први рекет свијета Новак Ђоковић нову сезону почео је тријумфом над Давидом Ферером у полуфиналу егзибиционог турнира у Абу Дабију.
Тенис | Прегледа: 367 | Додао: Shone | Датум: 28-Дец-2012 | Коментара (0)

Новак против Ферера, а Јанко против Алмагра. Наши тенисери боре се за пласман у финале на егзибионом турниру у Абу Дабију. Директан пренос меча Ђоковић-Ферер је на нашем првом програму од 12 сати. Типсаревић и Алмагро играју од 14 сати.
Тенис | Прегледа: 344 | Додао: Shone | Датум: 28-Дец-2012 | Коментара (0)

Британац Енди Мари и српски тенисер Јанко Типсаревић почели су меч на егзибиционом турниру у Абу Дабију. У другом мечу састају се Шпанац Давид Ферер и Чех Томаш Бердих.
Тенис | Прегледа: 333 | Додао: Shone | Датум: 27-Дец-2012 | Коментара (0)

Српска тенисерка Ана Ивановић изјавила је да се нада како ће у тандему са Новаком Ђоковићем освојити Хопман куп, који им је пре две године измакао, пошто су због повреда уочи финала са Американцима морали да се повуку са турнира.
Тенис | Прегледа: 312 | Додао: Shone | Датум: 26-Дец-2012

Крај године. Избори за спортисту године у разним конкуренцијама. Наш најбољи тенисер, светски број један номинован је од стране АИПС-а за спортисту године. Он је у друштву са Болтом, Фетелом и Фарахом.

Тенис | Прегледа: 322 | Додао: Shone | Датум: 14-Дец-2012

"Од свих људи на свету највише ценим Теслу, нашег научника. То је, вероватно, највећи Србин који је икада постојао", рекао је српски тенисер Новак Ђоковић у интервјуу за бразилски лист „Глобо". Српски тенисер у разговору за исти лист рекао да је најтеже имитирати Федерера, да је најстрашнија ствар рат, док код себе не воли то што касни.
Тенис | Прегледа: 379 | Додао: Shone | Датум: 03-Дец-2012 | Коментара (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-61