Main » Articles

Total entries in catalog: 182
Shown entries: 166-180
Pages: « 1 2 ... 10 11 12 13 »

Hајбољи српски тенисер Новак Ђоковић оценио је данас да је сервис био кључ лаке победе над Бугарином Григором Димитровим у другом колу Мастерса у Шангају.
Тенис | Прегледа: 445 | Додао: Shone | Датум: 09-Окт-2012

Најбоља српска тенисерка Ана Ивановић задржала је 12. место на данас објављеној ВТА ранг листи, док је Јелена Јанковић напредовала за четири позиције и сада је 22. играчица света. Боље пласмане освојиле Бојана Јовановски и Весна Долонц.
Тенис | Прегледа: 404 | Додао: Shone | Датум: 07-Окт-2012

Ненад Крстичић и Ален Стевановић нови су играчи који су нашли место на списку селектора Србије Синише Михајловића. Српски селектор објавио је списак за мечеве квалификација за Светско првенство против Белгије и Македоније.

Фудбал | Прегледа: 421 | Додао: Shone | Датум: 06-Окт-2012

Српски тенисер Виктор Троицки није успео да се пласира у четвртфинале турнира у Бангкоку, пошто је данас у другом колу изгубио од Француза Гаела Монфиса са 2:0(7:5,7:5). Наш тенисер данас наступа и у пару са Кристофером Касом против Ерика Буторца и Пола Џејсона Хенлија.
Тенис | Прегледа: 436 | Додао: Shone | Датум: 26-Сеп-2012

Лепе вести стижу из Русије где је на турниру у Санкт Петербургу Ненад Зимоњић, у дублу са Американцем Раџовом Рамом освојио титулу. Српско-амерички пар у финалу је био бољи од словачке комбинације Лацко/Зеленај са 2:0, по сетовима 6:2, 4:6, 10:6.
Тенис | Прегледа: 409 | Додао: Shone | Датум: 22-Сеп-2012

Док у Загребу чека понуду новог клуба, бивши тренер Црвене звезде, Роберт Просинечки, у разговору за Јутарњи лист, коментарисао је шансе Србије и Хрватске у квалификацијама за Светско првенство у Бразилу.

Фудбал | Прегледа: 431 | Додао: Shone | Датум: 15-Сеп-2012

Последњег дана Европског првенства у Варезеу српски веслачи освојили су четири медаље. Најбоља је била Ива Обрадовић која је освојила сребрну медаљу у скифу. Бронзана одличја освојили су четверац без кормилара, двојац без кормилара и лаки четверац Србије.
Остали спортови | Прегледа: 441 | Додао: Shone | Датум: 15-Сеп-2012

Параолимпијски тим Србије чини тринаест спортиста са инвалидитетом, и они ће се такмичити у атлетици, стрељаштву, стоном тенису и бициклизму.

Остали спортови | Прегледа: 398 | Додао: Shone | Датум: 29-Ауг-2012

Јуниорке Србије освојиле су сребрну медаљу на Европском првенству у Турској. Одбојкашице домаће селекције Турске савладеле су нашу репрезентацију са 3:0 (25:21,25:22,25:18).
Одбојка | Прегледа: 451 | Додао: Shone | Датум: 25-Ауг-2012

Кошаркашка репрезентација Србије победила је вечерас у Новом Саду селекцију Естоније са 88:63 (26:15, 24:13, 20:13, 18:22), у четвртом колу Групе А квалификација за Европско првенство 2013. године.
Кошарка | Прегледа: 403 | Додао: Shone | Датум: 23-Ауг-2012

Новак Ђоковић против Марина Чилића за полуфинале Синсинатија. Победник игра са бољим из дуела Жеремија Шардија и Хуана Мартина Дел Потра.
Тенис | Прегледа: 419 | Додао: Shone | Датум: 16-Ауг-2012

Фејсбук страница Српска олимпијска репрезентација(сви сложно) отишла је корак даље и направила канал на Ју Тјубу.На каналу ће се ускоро налазити најзанимљивији делови утакмица из ЈСЛ,видеи посвећени српским спортистима и друго!
Ју Тјуб | Прегледа: 418 | Додао: Shone | Датум: 15-Ауг-2012