Main » Articles » Спорт

Entries in section: 180
Shown entries: 171-180
Pages: « 1 2 ... 16 17 18

Последњег дана Европског првенства у Варезеу српски веслачи освојили су четири медаље. Најбоља је била Ива Обрадовић која је освојила сребрну медаљу у скифу. Бронзана одличја освојили су четверац без кормилара, двојац без кормилара и лаки четверац Србије.
Остали спортови | Прегледа: 443 | Додао: Shone | Датум: 15-Сеп-2012

Параолимпијски тим Србије чини тринаест спортиста са инвалидитетом, и они ће се такмичити у атлетици, стрељаштву, стоном тенису и бициклизму.

Остали спортови | Прегледа: 400 | Додао: Shone | Датум: 29-Ауг-2012

Јуниорке Србије освојиле су сребрну медаљу на Европском првенству у Турској. Одбојкашице домаће селекције Турске савладеле су нашу репрезентацију са 3:0 (25:21,25:22,25:18).
Одбојка | Прегледа: 453 | Додао: Shone | Датум: 25-Ауг-2012

Кошаркашка репрезентација Србије победила је вечерас у Новом Саду селекцију Естоније са 88:63 (26:15, 24:13, 20:13, 18:22), у четвртом колу Групе А квалификација за Европско првенство 2013. године.
Кошарка | Прегледа: 404 | Додао: Shone | Датум: 23-Ауг-2012

Новак Ђоковић против Марина Чилића за полуфинале Синсинатија. Победник игра са бољим из дуела Жеремија Шардија и Хуана Мартина Дел Потра.
Тенис | Прегледа: 421 | Додао: Shone | Датум: 16-Ауг-2012

На Мастерсу у Синсинатију данас први на терен излази
Виктор Троицки који од 17 сати игра против Аустралијанца Лејтона Хјуита, а Новака Ђоковића очекује дуел са Италијаном Андреасом Сепијем око 19, потом се Типсаревић састаје са Шпанцем Паблом Андухаром. Тај меч неће почети пре 21.30.
СВИМА ЖЕЛИМО ПУНО СРЕЋЕ! ! !
Тенис | Прегледа: 407 | Додао: Shone | Датум: 15-Ауг-2012

Синоћ,спектакуларним отварањем,почеле су ХХХ Олимпијске игре!
Остали спортови | Прегледа: 408 | Додао: Shone | Датум: 28-Jул-2012

Паклени распоред за српске спортисте
Остали спортови | Прегледа: 387 | Додао: Shone | Датум: 27-Jул-2012

Олимпијски тим Србије ће у Лондону бити бројнији за пливачицу Мирославу Најдановски.Она је 113.квалификовани члан Олимпијског тима Србије за Лондон!

Остали спортови | Прегледа: 466 | Додао: Shone | Датум: 29-Jун-2012

Атлетичарка Србије Марина Мунћан обезбедила је пласман на Олимпијске игре у Лондону пошто је на 1500м на митингу у Њујорку истрчала Б олимпијску норму.Мућанова је трку истрчала за 4:08.39минута.

Атлетика | Прегледа: 447 | Додао: Shone | Датум: 28-Jун-2012

1-10 11-20 ... 151-160 161-170 171-180