Entries in category: 19
Shown entries: 11-19
Pages: « 1 2

Sort by: Date · Name · Rating · Comments · Views
Антић је у категорији до 60 килограма победио са 3:0 Андреса Рендона из Колумбије и дошао до прве медаље за Србију на овом такмичењу
Остали спортови | Прегледа: 386 | Додао: Shone | Датум: 23-Нов-2012 | Коментара (0)

Репрезентативаци Србије у пливању Иван Ленђер, Чаба Силађи и Мирослава Најдановски пласирали су се у полуфинале првенства Европе у малим базенима, које је данас почело у Шартру.
Остали спортови | Прегледа: 361 | Додао: Shone | Датум: 22-Нов-2012

Атлетичарка Србије Ивана Шпановоћ пласирала се у финале дисциплине скока у даљ са скоком од 6,59 метара, на Европском првенству у дворани, које се одржава у Гетеборгу. Шпановићева је у квалификацијама заузела пето место.
Остали спортови | Прегледа: 706 | Додао: Shone | Датум: 01-Март-2013 | Коментара (0)

Олимпијска победница у теквонду Милица Мандић, која је данас проглашена за најбољу спортисткињу Србије, рекла је да је година на измаку била јако успешна и за њу и за њен спорт, али и да је нови олимпијски циклус већ почео.
Остали спортови | Прегледа: 360 | Додао: Shone | Датум: 21-Дец-2012 | Коментара (0)

Последњег дана Европског првенства у Варезеу српски веслачи освојили су четири медаље. Најбоља је била Ива Обрадовић која је освојила сребрну медаљу у скифу. Бронзана одличја освојили су четверац без кормилара, двојац без кормилара и лаки четверац Србије.
Остали спортови | Прегледа: 438 | Додао: Shone | Датум: 15-Сеп-2012

Параолимпијски тим Србије чини тринаест спортиста са инвалидитетом, и они ће се такмичити у атлетици, стрељаштву, стоном тенису и бициклизму.

Остали спортови | Прегледа: 396 | Додао: Shone | Датум: 29-Ауг-2012

Синоћ,спектакуларним отварањем,почеле су ХХХ Олимпијске игре!
Остали спортови | Прегледа: 404 | Додао: Shone | Датум: 28-Jул-2012