Main » Articles » Спорт » Фудбал

Звезда одолела Шахтјору

Фудбалери Црвене звезде одиграли су данас нерешено 0:0 са екипом украјинског шампиона Шахтјора, у последњем мечу на припремама у Анталији.

Тренер Александар Јанковић послао је на терен састав који ће супроставити Јавору на почетку другог дела шампионата, док је први стратег Украјинаца Мирчеа Луческу, помало неочекивано, указао шансу већини стандардних првотимаца екипе која је међу 16 најбољих у Лиги шампиона - Срни, Адријану, Фернандињу, Кости, Михтаријану.....

Најзапаженији појединац на мечу био је Звездин голман Бобан Бајковић, који је имао неколико фантастичних интервенција, а успео је и да одбрани пенал Дагласу Кости у 48. минуту.

Украјинцима су у првом полувремену оправдано поништена два гола Михтаријана због офсајда, а најбољу шансу за Звезду пропустио је Огњен Мудрински у финишу меча.

Звезда је играла у саставу: Бајковић, Микић, Спајић, Пантић, Петковић, Гаридо (од 60. Савићевић), Миливојевић, Милијаш, Касалица (од 76. Милуновић), Лазовић, Мудрински.

Фудбалери Црвене звезде враћају се у Београд, а први меч у другом делу сезоне играју наредне среде од 18.30 сати против Јавора.

Category: Фудбал | Added by: Shone (20-Феб-2013)
Views: 758 | Rating: 0.0/0